Śledź nas:

Nasz zespół

Nasz Zespół
  • Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna
  • Doświadczeni specjaliści
  • Kadra z pasją i zaangażowaniem
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Indywidualne i wszechstronne podejście do każdej sytuacji kryzysowej
  • Współpraca zespołu w celu szybszego i skutecznego zażegnania kryzysu
Michał Perz
psycholog, psychoterapeuta, terapeuta par/małżeństw i rodzin
Pracuję w podejściu psychodynamicznym i systemowym z osobami dorosłymi, parami/małżeństwami oraz rodzinami.

W 2002 roku ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Po ukończeniu studiów rozwijałem swoje umiejętności w Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie uczestnicząc w cyklu szkoleń z zakresu: „Psychoterapia zaburzeń lękowych”. Ukończyłem 4-letnie szkolenie z psychoterapii w Stowarzyszeniu OPTA w Warszawie: Szkoła Psychoterapii – Studium Terapii Rodziny. Program Studium Terapii Rodziny jest zgodny ze standardami Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w różnych instytucjach i poradniach, m.in.: Instytut Kofoeda w Siedlcach, Pracownia Psychologiczna „Omega” w Mińsku Mazowieckim, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Siedlcach, „Medica” – Zespół Lekarzy Specjalistów, „Centrum” Medyczno-Diagnostyczne w Siedlcach – Poradnia Zdrowia Psychicznego i Poradnia Leczenia Uzależnień, Ośrodek Psychoterapii Psycho-Lab w Siedlcach.

Specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej, terapii par i małżeństw, terapii rodzin oraz interwencji kryzysowej. Swoją pracę systematycznie poddaję superwizji. Inny obszar moich doświadczeń dotyczy udzielania pomocy psychologicznej rodzicom doświadczającym trudności wychowawczych z dziećmi (konsultacje psychologiczne, terapia rodzicielska, prowadzenie warsztatów umiejętności wychowawczych – Szkoła dla Rodziców i Wychowawców).

Monika Bosek-Wadas
psycholog, psychoterapeuta
Pracuję w podejściu integratywnym i psychodynamicznym – Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Psychodynamiczna (ISTDP), z osobami dorosłymi i młodzieżą.

Doświadczenie zawodowe i staże kliniczne realizowałam w różnych obszarach pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej – placówki ochrony zdrowia, placówki wspierające rodziny (w szczególności rodziny adopcyjne, zastępcze), placówki oświatowe.

Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz krótkoterminową pomoc psychologiczną. Bliskie jest mi przekonanie, że przy wsparciu, każdy człowiek może skutecznie zaspokajać swoje potrzeby i doświadczać radości z własnego rozwoju.

Do pracy terapeutycznej zapraszam osoby doświadczające objawów lękowych, depresyjnych, psychosomatycznych; osoby znajdujące się w  sytuacji kryzysowej (niespodziewane wydarzenia losowe, choroby, śmierć bliskiej osoby, konflikty, przemoc), doświadczające poczucia braku równowagi i dezorganizacji życia psychicznego.

Iwona Perz
psychoterapeuta w trakcie szkolenia, terapeuta par/małżeństw i rodzin, specjalista pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej
Pracuję w podejściu psychodynamicznym i systemowym z osobami dorosłymi, parami/małżeństwami oraz rodzinami.

Ukończyłam studia pedagogiczne. Następnie kontynuowałam naukę w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie gdzie uzyskałam certyfikat specjalisty pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej. Ukończyłam także Studium Terapii Rodzin w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii.

Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia z psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Szkoła jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie zdobywałam m.in. w Ośrodkach Pomocy Rodzinie, przedszkolu. Odbyłam staż na Oddziale Psychiatrycznym z Pododdziałem Detoksykacji w Siedlcach.Od kilku lat współpracuję z Gminnymi Ośrodkami Pomocy Rodzinie, gdzie zajmuję się interwencją kryzysową i poradnictwem rodzicielskim. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kolejnych szkoleniach.

W  Alivio prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię rodzin, terapię par i małżeństw. Udzielam też pomocy w różnych sytuacjach kryzysowych. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.

Aneta Szymańska
psycholog, psychoterapeuta
Pracuję w podejściu psychodynamicznym z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi, prowadzę również konsultacje rodzicielskie.

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam psychologię kliniczną w szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Podyplomowe Studium Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam 4-letnie szkolenie psychoterapii psychodynamicznej oraz 3-letnie szkolenie psychoterapii dzieci i młodzieży. Przygotowuję się do certyfikacji w Instytucie im. Hanny Segal. Dodatkowo posiadam certyfikat ukończenia rocznego szkolenia w terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń dzieci i młodzieży w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie.

Swoje doświadczenie zawodowe od 17 lat zdobywałam pracując w różnych instytucjach i poradniach, m.in.: Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Stoku Lackim, Ośrodku Psychoterapii Psycho-Lab w Siedlcach, Gminnych Ośrodkach Pomocy Rodzinie, Warsztatach Terapii Zajęciowej, Ośrodku Rehabilitacji Dziennej, szkołach i przedszkolach. Byłam wieloletnim członkiem Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i członkiem Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przemocy w Rodzinie. Prowadziłam warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców oraz warsztaty wzmacniające kompetencje wychowawcze dla nauczycieli.

Obecnie współpracuję z Ośrodkami Pomocy Rodzinie, gdzie zajmuję się interwencją kryzysową i poradnictwem rodzicielskim. Prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży oraz konsultacje psychologiczne w sytuacjach kryzysów życiowych, emocjonalnych czy rozwojowych (m in. niespodziewane wydarzenia losowe, zaburzenia depresyjne i lękowe, choroby, zaburzenia odżywiania, samookaleczenia, problem uzależnienia/przemocy w rodzinie, trudności wychowawcze z dziećmi, śmierć bliskiej osoby, problemy w relacjach międzyludzkich).

Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów i stale rozwijam swój warsztat pracy uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, seminariach i konferencjach.

Renata Bareja
psycholog, psychoterapeuta
Pracuję w podejściu psychodynamicznym z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi.

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Tytuł magistra psychologii uzyskałam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam 4-letnie szkolenie psychoterapii psychodynamicznej oraz 3- letnie szkolenie psychoterapii dzieci i młodzieży, przygotowuję się do certyfikacji w Instytucie im. Hanny Segal.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w placówkach oświatowych, Świetlicy Socjoterapeutycznej, Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym a także w punktach konsultacyjnych przy Gminnych Ośrodkach Pomocy Społecznej. Udzielałam wsparcia i pomocy psychologicznej dzieciom, młodzieży oraz ich rodzinom. Swoją wiedzę zgłębiałam uczestnicząc w kursach i szkoleniach, m.in. z zakresu terapii pedagogicznej, doradztwa zawodowego, terapii SI, terapii taktylnej, Treningu Zastępowania Agresji. W latach 2022-2024 równolegle do pracy klinicznej zajmowałam się działalnością dydaktyczną jako pracownik naukowo- dydaktyczny Uniwersytetu w Siedlcach.

Obecnie moja aktywność zawodowa skoncentrowana jest wokół pracy psychoterapeutycznej. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży, którzy doświadczają kryzysów życiowych, emocjonalnych czy rozwojowych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Wiedzę pogłębiam uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, seminariach i konferencjach, które pomagają mi lepiej i pełniej rozumieć świat przeżyć pacjentów, którzy trafiają do mojego gabinetu.

Magdalena Milewska
psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia
Pracuję w podejściu poznawczo-behawioralnym z osobami dorosłymi.

Ukończyłam psychologię o specjalności klinicznej i zdrowia na Uniwersytecie SWPS. Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczej i Schematu INTEREGO w Warszawie, które jest akredytowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Pracuję w podejściu poznawczo-behawioralnym, co oznacza, że pomagam osobom potrzebującym wsparcia przyjrzeć się, jak ich myśli, przekonania, uczucia i działania wpływają na jakość ich życia, podejmowane decyzje oraz relacje, jakie budują. W sytuacjach trudności i kryzysu towarzyszę osobom w poradzeniu sobie z trudnymi emocjami, odbudowaniu własnych zasobów i zaplanowaniu działań. Priorytetem jest dla mnie stworzenie przestrzeni zapewniającej poczucie bezpieczeństwa i akceptacji.

Doświadczenie zdobywałam podczas pracy w Stowarzyszeniu na rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, gdzie byłam konsultantką Ogólnopolskiego Telefonu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie. Współpracowałam również z Poradnią dla Osób w Kryzysie Emocjonalnym prowadzonym przez Instytut Psychologii Zdrowia, gdzie zajmowałam się interwencją kryzysową i poradnictwem psychologicznym. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.

Adriana Szubielska
psycholog, psychoterapeuta, terapeuta par/małżeństw i rodzin
Pracuję w podejściu psychodynamicznym i systemowym z osobami dorosłymi, parami/małżeństwami oraz rodzinami.

Jestem psychologiem i dyplomowanym psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Studia psychologiczne ukończyłam na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Po nich odbyłam roczne szkolenie z zakresu pomocy psychologicznej i poradnictwa w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, a następnie czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Studium Terapii Rodziny Stowarzyszenia OPTA w Warszawie. Szkolenie było zgodne z wymogami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, którego jestem członkiem.

Od kilkunastu lat jestem związana z Poradnią Zdrowia Psychicznego Centrum Medyczno-Diagnostycznego w Siedlcach. Pracuję prowadząc psychoterapię z osobami, które znalazły się w kryzysie emocjonalnym lub relacyjnym jak również tymi, które chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie.

Wspieram rodziców doświadczających trudności wychowawczych. Swoją praktykę poddaję stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów. Dodatkowo popularyzuję wiedzę psychologiczną współpracując z kwartalnikiem „Zdrowie w Centrum”.

Renata Szewczak
psycholog, terapeuta Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, mediator, edukator profilaktyki uzależnień
Pracuję w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach z młodzieżą od 14 roku życia, osobami dorosłymi, parami/małżeństwami, prowadzę również konsultacje rodzicielskie.

W 2005 roku ukończyłam psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończyłam dwustopniowe szkolenie z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (obecnie jestem w procesie certyfikacji).  W 2024 roku ukończyłam roczne szkolenie z terapii par w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Jestem też członkiem Polskiego Towarzystwa Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoje umiejętności rozwijałam na studiach podyplomowych z zakresu mediacji szkolnej i sądowej na Wydziale Psychologii UMCS w Lublinie. Jestem Edukatorem Profilaktyki Uzależnień II stopnia w zakresie uzależnień behawioralnych młodzieży (np. od gier komputerowych, komórki) oraz uzależnień od substancji psychoaktywnych.

Od kilkunastu lat pracuję jako psycholog w szkole z młodzieżą. Mam doświadczenie interwencyjne w zakresie kryzysów emocjonalnych, pracy terapeutycznej z młodzieżą ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, szczególnie z autyzmem i Zespołem Aspergera – zarówno indywidualnej jak i grupowej.

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując również z osobami chorymi terminalnie i ich bliskimi w Hospicjum Stacjonarnym i Domowym, w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym, odbywając staże na oddziale psychiatrii i detoksykacji, udzielając poradnictwa psychologicznego dla osób dorosłych w prywatnym gabinecie, Poradni Zdrowia Psychicznego dla osób dorosłych EZRA UKSW, jak również Punkcie Konsultacyjnym Ośrodka Pomocy Rodzinie i Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Udzielam wsparcia i poradnictwa w związku z uzależnieniem osoby lub jej bliskich, przemocą w rodzinie i innymi kryzysami osobistymi.

Od kilku lat  rozwijam umiejętności wychowawcze rodziców prowadząc warsztaty „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, posiadam uprawnienia do prowadzenia zajęć I części – „Relacje i dialog”, II części – „Rodzeństwo bez rywalizacji” oraz III części „Nastolatek”.

Magdalena Perz
psycholog, psychoterapeuta
Pracuję w podejściu psychodynamicznym z młodzieżą i osobami dorosłymi.

Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym, członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Należę również do: Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Uzyskałam dyplom ukończenia studiów magisterskich z psychologii z wyróżnieniem na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyłam również 4 – letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Szkoła ta jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Od 2022r. uczestniczę w psychoanalitycznym Seminarium Obserwacji Niemowląt prowadzonym przez Orę Dresner z Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywałam poprzez udział w wielu specjalistycznych stażach: w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie – Kobierzynie na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic (OLZON); w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie na Oddziale Psychiatrii Dorosłych – Odcinku „A” Leczenia Zaburzeń Afektywnych; w Zakładzie Terapii Rodzin i Psychosomatyki Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie; w Ambulatorium Terapii Rodzin Oddziału Klinicznego Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w I Klinice Psychiatrycznej na Oddziale Diagnostyczno – Terapeutycznym.

Ponadto, odbyłam staż w ramach kursu doskonalącego „Psychoterapia Praktyczna” w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych organizowany przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Katedrę Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Brałam udział w wielu rocznych seminariach teoretyczno – klinicznych w nurcie psychoanalitycznym, w konferencjach naukowych i w specjalistycznych szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej, psychoterapii oraz szeroko rozumianego zdrowia psychicznego. Systematycznie podnoszę też swoje kwalifikacje.

Aktualnie pracuję w Gabinecie Psychoterapii oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Centrum Medyczno – Diagnostycznym w Siedlcach. Przez wiele lat pracowałam w Ośrodku Psychoterapii Psycho – Lab w Siedlcach. Specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej młodzieży i osób dorosłych w nurcie psychodynamicznym. Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów.

Agnieszka Piekarska
psycholog, biegła sądowa z zakresu psychologii
Udzielam pomocy psychologicznej osobom dorosłym i przeprowadzam badania psychologiczne.

Jestem absolwentką Psychologii Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. W trakcie studiów ukończyłam kurs pedagogiczny. Posiadam certyfikat trenera Treningu Zastępowania Agresji. Uczestniczyłam w konferencjach i kursach dotyczących m.in. rozwijania zachowań asertywnych, zaburzeń depresyjnych, zagrożeń dla współczesnej młodzieży, zjawisk wynikających z zażywania substancji psychoaktywnych oraz konstruktywnego radzenia sobie z emocjami. Posiadam też kwalifikacje do prowadzenia warsztatów Szkoła dla Rodziców i Wychowawców.

Moje doświadczenie zawodowe jest zróżnicowane. Zdobywałam je m.in. w pracy na Oddziale Psychiatrycznym i w Hospicjum Onkologicznym oraz w Zakładzie Karnym, gdzie zajmowałam się głównie problematyką uzależnień wśród osadzonych. Aktualnie w pracy psychologa policyjnego udzielam pomocy psychologicznej policjantom i pracownikom cywilnym policji oraz prowadzę szkolenia. Odbyłam staże kliniczne w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Oddziale Leczenia Uzależnień SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSW w Otwocku.

W przeszłości wykładałam psychologię w Policealnym Studium Menedżerskim „Novum” i pracowałam jako psycholog szkolny. Dodatkowo od kilkunastu lat pełnię funkcję biegłej sądowej z zakresu psychologii oraz psychologa – orzecznika w ZUS. Współpracuję także z Ośrodkiem Psychoterapii Psycho-Lab w Siedlcach.

Ewa Przesmycka
psycholog, psychoterapeuta dzieci i młodzieży w trakcie szkolenia, terapeuta rodzin
Pracuję w podejściu systemowym, integratywnym z elementami terapii poznawczo – behawioralnej z osobami dorosłymi, młodzieżą, dziećmi i rodzinami.

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii UMCS w Lublinie. Pracę zawodową rozpoczęłam w 1989 r. w Ośrodku Terapii Nerwic w Białymstoku. Potem pracowałam w poradniach psychologiczno – pedagogicznych w Węgrowie, Sokołowie Podlaskim, Siedlcach, szkole specjalnej oraz w Ośrodku Adopcyjnym w Siedlcach. Współpracowałam także z Domem Dziecka oraz Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Siedlcach.

Swoje umiejętności zawodowe rozwijałam i doskonaliłam m.in. poprzez udział w szkoleniach: Systemowej Terapii Rodzin (1993 – 1997) prowadzonej przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CM UJ w Krakowie, Studium Pomocy Psychologicznej (1998) i Studium Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia (2011-2012) w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie, Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej dzieci i młodzieży (2009–2010) w CTPB w Warszawie oraz Podstaw Psychoterapii Psychoanalitycznej Dzieci i Młodzieży (2019) w PTPP oraz Instytucie H. Segal w Warszawie, Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (Intra 2019), Porozumienie bez Przemocy (NVC), Neuropsychologia Kliniczna Dziecka (CBT 2019). Obecnie uczestniczę w Podyplomowym Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży (2023 – 2025).

Aktualnie pracuję z dziećmi, młodzieżą i rodzicami w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Stoku Lackim, współpracuję ze stowarzyszeniami pomagającymi osobom uzależnionym i członkom ich rodzin. Prowadzę też terapię indywidualną, konsultacje rodzinne i wychowawcze, warsztaty rozwojowe dla osób współuzależnionych i DDA/DDD oraz warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców.

Korzystam z regularnych superwizji swojej pracy terapeutycznej w Ośrodku Intra w Warszawie.

Magdalena Błażejczyk
pedagog, specjalista psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej, psychotraumatolog
Udzielam pomocy psychologicznej w kryzysach emocjonalnych osobom dorosłym młodzieży i dzieciom.

W 2002 roku uzyskałam tytuł magistra pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim. W trakcie 3-letnich studiów podyplomowych na Uniwersytecie Jagiellońskim kształciłam się w zakresie psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej. W bieżącym roku po 2-letnich studiach podyplomowych uzyskałam tytuł psychotraumatologa. Jestem również trenerem Szkoły dla Rodziców i Wychowawców oraz terapeutą integracji sensorycznej.

Od 20 lat zawodowo zajmuję się wspieraniem dzieci, młodzieży i dorosłych znajdujących się w różnego rodzaju trudnych sytuacjach życiowych i kryzysach. Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam w instytucjach działających na rzecz dziecka i rodziny – Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, Ośrodku Adopcyjno-Opiekuńczym, Wiosce Dziecięcej SOS.

Pomagam m. in. rodzicom i opiekunom dzieci z zaburzeniami rozwojowymi i psychicznymi, osobom dotkniętym przemocą, kryzysem z myślami samobójczymi i kryzysem uchodźczym. Udzielam pomocy i konsultacji wychowawczych, prowadzę szkolenia i warsztaty dotyczące rozwoju dziecka. Pracuję z dziećmi i młodzieżą po traumie, z zaburzeniami więzi i FAS.

W pracy z człowiekiem bliska jest mi idea wspierania zasobów, podążania za jego potrzebami i wspólnego szukania rozwiązań.

Agnieszka Zamęcka
psycholog, psychoterapeuta, terapeuta par/małżeństw i rodzin (certyfikat IPZ)
Pracuję w podejściu systemowym z osobami dorosłymi, parami/małżeństwami i rodzinami.

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, gdzie w 2004r. zdobyłam tytuł magistra psychologii. W latach 2008-2012 ukończyłam 4-letnie szkolenie z psychoterapii systemowej rodzin- Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. W 2016r. zdobyłam certyfikat terapeuty par/małżeństw w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Ośrodku Rehabilitacyjno – Readaptacyjnym dla Młodzieży PTZN w Wólce Przybojewskiej, gdzie pracowałam z młodzieżą uzależnioną od substancji psychoaktywnych prowadząc terapię rodzinną.

Współpracowałam z Poradnią „Nasza Przychodnia” w Nowym Dworze Mazowieckim prowadząc psychoterapię indywidualną osób doświadczających kryzysów emocjonalnych. Swoje doświadczenie pracy z parami zdobyłam współpracując z NZOZ Ośrodkiem Psychoterapii i Promocji Zdrowia OGRÓD Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie. Pracuję z osobami doświadczającymi kryzysów emocjonalnych, stanów depresyjno – lękowych, problemów w relacjach międzyludzkich. Istotnym obszarem mojej pracy jest prowadzenie psychoterapii par/małżeństw i pomoc w doświadczanym kryzysie w związku (zdrady, problemy w komunikacji, problemy seksualne, problemy wychowawcze). Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Aleksandra Pawlak
psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia, trener umiejętności społecznych
Pracuję w podejściu systemowym z elementami podejścia poznawczo-behawioralnego z dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami.

Jestem psychologiem w trakcie 5-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie systemowo-psychodynamicznym prowadzonym przez Fundację KONTEKST w Krakowie. Kurs ten posiada atestację Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalności: Psychologia Kliniczna Dziecka i Rodziny oraz Psychologia Wychowawcza Stosowana) oraz podyplomowy kurs z Psychoterapii poznawczo- behawioralnej dzieci i młodzieży w „Poza Schematami” w Warszawie. Podczas swojej edukacji odbyłam staże w Ośrodku Psychoterapii Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie terapii rodzin oraz wspierania rozwoju dziecka w środowisku domowym i szkolnym.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w poradniach psychologicznych oraz przedszkolach terapeutycznych, gdzie prowadziłam konsultacje z rodzicami, terapię psychologiczną dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera, a także terapię indywidualną dzieci i nastolatków z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami zachowania i ADHD.

Pracuję w podejściu psychodynamicznym i systemowym z dziećmi i młodzieżą oraz prowadzę konsultacje rodzicielskie i Trening Umiejętności Społecznych. W terapii nastolatków korzystam także z elementów terapii poznawczo-behawioralnej.

Pracuję również w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej „Centrum” w Siedlcach. Stale rozwijam swój warsztat pracy biorąc udział w kolejnych kursach i szkoleniach. Swoją pracę poddaję superwizji.

Monika Niedziółka
psychoterapeuta, terapeuta par/małżeństw i rodzin
Pracuję w podejściu psychodynamicznym i systemowym z osobami dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, parami/małżeństwami oraz rodzinami.

W 2001 roku ukończyłam magisterskie studia pedagogiczne o profilu pedagogika ogólna na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Swoją edukację kontynuowałam uczestnicząc w 4-letnim szkoleniu z psychoterapii w Stowarzyszeniu OPTA w Warszawie: Szkoła Psychoterapii – Studium Terapii Rodziny. Program Studium jest zgodny ze standardami Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Brałam udział w wielu szkoleniach poszerzających moje kompetencje terapeutyczne między innymi z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (I stopień TSR, metoda pracy z dziećmi Kids’ Skills – „Dam radę!”), dialogu motywującego, mediacji, interwencji kryzysowej. Jestem certyfikowanym realizatorem programu psychoedukacyjnego „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”.

Od ponad 20 lat pracuję w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Siedlcach, gdzie oprócz diagnozy przyczyn trudności szkolnych prowadzę psychoterapię indywidualną dzieci i młodzieży oraz terapię rodzin. Doświadczenie zawodowe w zakresie psychoterapii indywidualnej dorosłych oraz terapii par i małżeństw zdobywałam pracując w Gabinecie Terapii Rodziny OKNO. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.

Aleksandra Sojka - Dejda
psycholog, psychoterapeutka w trakcie szkolenia
Pracuję w podejściu integratywnym z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 16 roku życia.

Ukończyłam studia psychologiczne o specjalności Psychologii Rodziny na Wydziale Pedagogiki i Psychologii na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Jestem również w trakcie studiów podyplomowych z zakresu Diagnozy i Terapii Neuropsychologicznej na ww. uczelni. Jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w ujęciu integratywnym w szkole Silva Rerum w Warszawie, ośrodku akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej (PTPI). Ukończyłam szkolenia w zakresie pomocy osobom doświadczającym przemocy, modelu radzenia sobie w sytuacjach stresowych, czy pracy z osobami z zaburzeniami lękowymi. Ponadto, uczestniczyłam w szkoleniu realizowanym z Funduszy Europejskich poświęconemu Uniwersalnemu Projektowaniu – kształtowaniu przestrzeni, jak i pomocy psychologicznej w sposób inkluzywny. Stale dokształcam się biorąc udział w szkoleniach i kursach, dzięki którym pogłębiam zakres swojej wiedzy.

Doświadczenie zdobywałam podczas organizacji konferencji ogólnopolskich związanych z higieną zdrowia psychicznego przy Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej czy też prowadząc warsztaty w powyższym zakresie. Ponadto odbywałam praktyki na Oddziale Psychiatrycznym z Pododdziałem Detoksykacji w Siedlcach. Aktualnie pracuję jako psycholog w Siedleckim Centrum Zdrowia Psychicznego w Siedlcach przy Szpitalu Miejskim.

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 16 roku życia. Podczas konsultacji psychologicznej udzielam pomocy w zakresie psychoedukacji czy też interwencji kryzysowej. Osoby z jakimi pracuję najczęściej zmagają się z zaburzeniami lękowymi, kryzysami emocjonalnymi czy też zaburzeniami adaptacyjnymi – zmianami lub sytuacjami życiowymi, z którymi trudno poradzić sobie samodzielnie.

Nasz zespół
My title
My Subtitle
Cennik
My title
My Subtitle
Aktualności
My title
My Subtitle
Kontakt
My title
My Subtitle